Już powoli nadchodzi okres świątecznych porządków, a wraz z nim poświęcony nim czas. Sprzątamy każdy zakątek naszego mieszkania, aby w wigilijny wieczór zachwycić porządkiem w naszym mieszkaniu. Często spędzamy przy tym bardzo dużo czasu, ponieważ na co dzień wykonujmy tę czynność w określonym czasie.

Marka Dyson stwarzając swój nowy produkt wychodzi temu na przeciw. Produkując nowy odkurzacz skupiła się przede wszystkim na dopracowaniu silniku w urządzeniu, które działa z siłą 110 000  obrotów na minutę. Możemy to porównać do silników umieszczonych w naszych pralkach, które osiągają 1400 obrotów na minutę.

Bezprzewodowy odkurzacz Dyson V8 służy nie tylko do odkurzania podłóg. Można go szybko zamienić w odkurzacz ręczny, dzięki czemu sprzątniemy nim dosłownie wszystko od podłogi aż po sufit. Czerpiąc z dziesięciu lat doświadczeń w projektowaniu silników i technologii bezprzewodowych, wyposażyliśmy odkurzacze Dyson V8 w rozwiązania wyróżniające je na tle poprzedników. Najważniejsze nowe rozwiązania w modelu Dyson V8 to znacząco dłuższy czas pracy do 40 minut, higieniczny sposób opróżniania pojemnika na zanieczyszczenia , jeszcze wyższa siła ssąca oraz niższy poziom hałasu o 50 %

uzycie sufit

.


Nie ma więcej wpisów