Doda zaangażowała się ostatnio w świąteczną pomoc najmłodszym. Zaprojektowała koszulkę z zabawnym nadrukiem, przypominającym aferę tortową z nią i Prezydentem Dudą, z której część dochodu zasili konto fundacji Glad Foundation, wspierającej potrzebujące dzieci. Ostatnio na jej Instagramie pojawiło się urocze zdjęcie z maluchami i św. Mikołajem. Fani są zachwyceni złotym sercem gwiazdy. W komentarzach pod postem wywiązała się jednak dyskusja na inny temat.

Polecamy: Zobaczcie teledysk do najnowszego singla Dody i Virgin – „Kopiuj-wklej”

Jeden z obserwatorów zapytał, dlaczego portal Jastrząb Post nie wymienia Dody wśród gwiazd tegorocznego Sylwestra z Dwójką oraz czemu nie ma jej w zapowiedziach show. Odpowiedź gwiazdy jest ostra:

Przecież było powiedziane na konferencji prasowej TVP sylwestra, byłam w USA – nie mogłam nagrać zapowiedzi, a Jastrzębska to złośliwa i dwulicowa szuja.

Skąd tak mocne słowa w kierunku Agnieszki Jastrzębskiej, autorki portalu Jastrząb Post? W dalszych komentarzach Doda zarzuca dziennikarce pisanie kłamstw na jej temat oraz udawanie przyjaciółki, a później odwrócenie się od niej po sugestii bogatszej znajomej. Na koniec gwiazda kwituje sprawę krótko:

Zasady są proste. Traktuję ludzi z wzajemnością. Jak nie jesteś fair to licz się z tym, że ktoś będzie miał o tobie takie zdanie. Ale wybaczam jej na święta.

Jak myślicie, czy Jastrzębska odpowie na te zarzuty i czy szykuje się kolejna medialna wojna?

Zobacz też: Siwiec, Powierza, Mister Polski 2016 – znani komentują występ Dody przed Prezydentem

fot. screen z Instagrama, Strefa Gwiazd

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!

 


Nie ma więcej wpisów