Ostatnio w mediach, dużo mówi się o przyjaźni trzech pięknych kobiet- Woźniak- Starak, Lis oraz Rozenek. Panie pozowały ostatnio wspólnie na okładkę Cosmopolitan, pojawiają się razem na pokazach oraz eventach. Kilka dni temu, celebrytki skomentowały w Dzień Dobry TVN, partnerkę Kuby WojewódzkiegoRenatę Kaczoruk. Dały jasno do zrozumienia, że nie przepadają za modelką i że nie zapraszają jej na wspólne imprezy.

Polecamy: Karolina Korwin Piotrowska o “Azji Express”: Fajnie pokazane jednak spore oderwanie tych ludzi od realu

Karolina Korwin Piotrowska, znana z tego, że dosyć głośno wyraża swoją opinię, nie mogła nie skomentować tej sytuacji. Na Facebooku zamieściła wpis:

Szczerze? Zaczyna mi się robić słabo, kiedy to widzę. Dorośli ludzie, a zachowują się jak dzieci w piaskownicy. Za chwilę, jeśli znowu zobaczę coś takiego, chyba założę fan klub Renulki. Dla zasady. Karma wraca, nawet jeśli jesteś trojaczkiem, kurde, może trochę mniej lansu a więcej solidarności kobiecej, co?

Myślicie, że Karolina Korwin Piotrowska miała rację? My czekamy na moment, w którym “trojaczki show biznesu”, odpowiedzą na wpis dziennikarki. 

Zobacz również:  Które gwiazdy wybrały oryginalne torebki Joanny Kruczek?

fot. screen z Facebook

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów