Chylińska dała czadu podczas występu!

Agnieszka Chylińska za każdym razem udowadnia, że nikt tak jak ona nie potrafi rozgrzać publiczności podczas koncertu. Każdorazowo wprowadzą cudowną atmosferę między swoim zespołem i fanami.

Polecamy: AGNIESZKA CHYLIŃSKA WSKAZAŁA NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIE 2016 ROKU? CO WYBRAŁA?!

Wczoraj w Warszawie, podczas sylwestrowego występu dała czadu! Zaśpiewała kilka najpopularniejszych piosenek, zarówno z nowego repertuaru “Forever Child” oraz utwory z czasów O.N.A. oraz płyty “Modern Rocking”. Na scenie rozbrzmiały “Znalazłam”, “Kiedy Powiem Sobie Dość”, “Winna”, “KCACN”, “Nie mogę Cię zapomnieć” oraz jej najnowszy singiel “Królowa Łez”.

Chylińska doskonale wie jak zaskarbić sobie serca publiczności i sprawić aby wszyscy śpiewali razem z nią. Jej relacja ze słuchaczami jest naprawdę fantastyczna i to właśnie umiejętność nawiązywania takiego kontaktu jest jednym z jej kluczy do gigantycznego sukcesu. 

Zobacz również: AGNIESZKA CHYLIŃSKA PRZEDSTAWIA KLIP DO SINGLA “KRÓLOWA ŁEZ”. W TAKIEJ ODSŁONIE JEJ NIE WIDZIELIŚMY

Naszym zdaniem Agnieszka Chylińska i jej band dali niezły popis. Kilka utworów rozgrzało publiczność, a zagadywanie publiczności przez wokalistkę było niezwykle urocze. Aga to petarda i to było widać! 

Oglądaliście występ Agnieszki? Cały wczorajszy występ możecie obejrzeć po tym linkiem

 


Nie ma więcej wpisów