PBymu2S6idI

Nasze wywiady cieszą się coraz większą popularnością. W minionym roku mieliśmy okazję porozmawiać z najpopularniejszymi gwiazdami polskiego show-biznesu. Aby podsumować 2016 rok, chcemy przypomnieć TOP5 najpopularniejszych wywiadów na naszym YouTube. Rozmowy z którymi gwiazdami oglądaliście najczęściej? Dowiecie się poniżej:

Polecamy: Ola Ciupa potwierdziła swój związek z Krzysztofem Gojdziem?

1.

Najchętniej oglądana była rozmowa z Patrykiem Grudowiczem, zwycięzcą ostatniej edycji Top Model. Opowiedział nam w nim o śmiałych propozycjach od swoich fanek, zdradził też, kim jest jego dziewczyna i jakie mają plany na przyszłość.

2.

Joannę Krupę przepytaliśmy podczas konferencji prasowej programu Top Model. Opowiedziała nam o tym, czym zaskoczyła ją ostatnia edycja. Zdradziła także, czy czuje konkurencję w Karolinie Pisarek.

3.

Trzecim najpopularniejszym wywiadem była rozmowa z Dodą, która podczas Euro 2016 opowiedziała o kibicowaniu polskiej drużynie i o tym, na jakie poświęcenia było ją stać, by zdążyć obejrzeć mecz naszej reprezentacji.

4.

Julia Wróblewska zdradziła nam między innymi kilka faktów, dotyczących jej makijażu i ulubionych kosmetyków, a także to, czy planuje zdawać do szkoły teatralnej. Opowiedziała też ciekawą historię… jesteście ciekawi, jaką?

5.

Zestawienie zamyka rozmowa z Natalią Siwiec, która wspomina swoje reality-show, a także komentuje pomysł na tego typu program z Majdanami.

Zapraszamy do obejrzenia naszych wywiadów.

Zobacz też: Anna Wendzikowska o spotkaniu z Piercem Brosnanem – czym oczarował ją aktor?

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów