O Aminie Bensalemie, znanym z Barw szczęścia mówi się, że to człowiek orkiestra. W serialu gra uchodźcę z Syrii – jest aktorem, a także raperem i prezenterem w 4funTV, produkuje spektakle teatralne, ma też dwa hostele. Ostatnio podjął się kolejnego zadania – otwiera nowe miejsce na pokazy i koncerty w stolicy, CityHall. Otwarcie będzie połączone z prezentacją nowej odsłony portalu PrzeAmbitni.pl.

Polecamy: Anna Wendzikowska o spotkaniu z Piercem Brosnanem – czym oczarował ją aktor?

Zawsze chciałem dużo robić i realizować się w wielu dziedzinach. Jestem aktorem, ale czasami są role, a często ich nie ma. Taki zawód. Trzeba czasami zejść na ziemię. Przez to postanowiliśmy z żoną Agitą stworzyć jedyne w tym rodzaju miejsce w Warszawie, gdzie można zorganizować pokaz mody, koncert na 200-300 osób, nagrać teledysk, zrobić sesję zdjęciową, konferencję filmową, czy prywatną imprezę. Sprowadziliśmy podświetlaną scenę z Singapuru, jedyną taką w Warszawie. – mówi Amin Bensalem.

Wielkie otwarcie domu eventowego CityHall na warszawskiej Pradze połączone z prezentacją nowej odsłony portalu PrzeAmbitni.pl odbędzie się 12 stycznia – atrakcji nie zabraknie! Czeka nas m.in. pokaz mody i występ muzyczny pewnej gwiazdy, która zagra tam swój pierwszy koncert – o kogo chodzi? Przekonamy się niebawem!

Patronami medialnymi wydarzenia są: Superstacja, 4FUN.TV, Radio Kolor, Oh! Me, halowawa.pl, Dobre Media Agencja Public Relations, Wideoportal.pl, Heetch, Printmedia24.pl, TVP3, Ślubne Atelier Patrycja, Warszawska Akademia Wizerunku Uzarowicz, GMC Productions, Sylveco oraz Vianek.

Zobacz też: Próba medialna spektaklu „Pierwsza randka” w Teatrze Komedia

scena z: Amin Bensalem, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!

 


Nie ma więcej wpisów