Wywiady, pieniądze, zaproszenia na każdą imprezę i mnóstwo fanów na Instagramie, właśnie to prawdopodobnie najbardziej podoba się uczestnikom polskiej edycji Top Model. Pewnie dlatego każdy tak bardzo dąży do wygranej, ale czy marzenia młodych, początkujących modeli i modelek spełniają się także po zakończeniu sezonu? Jak wygląda życie zwycięzcy polskiej edycji Top Model? 

Pierwsza edycja Top Model przyjęła się dobrze, a nawet można powiedzieć, że wspaniale. Mnóstwo młodych, pięknych kobiet na castingach i dużo pomysłów na odcinki ze strony producenta. Przed telewizorami zasiadło 2 542 646 osób, co jest wielkim osiągnięciem, biorąc pod uwagę, że edycję VI obejrzało zaledwo 2 miliony widzów. Dlatego też zwyciężczyni powinna odnieść sukces, tak jak i program, który wygrała.

Paulina Papierska, która wygrała pierwszą edycję Top Model, niestety nie została najbardziej znaną modelką w kraju ani też poza nim, za to za sobą ma kilka fajnych, ciekawych współprac.

Możemy zobaczyć ją w sesji dla G-Look, gdzie towarzyszyła jej uczestniczka czwartej edycji Top Model Marta Sędzicka. Portfolio Pauliny Papierskiej możemy znaleźć na stronie Maxmodels.pl, a także Instagramie @papierskapaulina.

Po pierwszej edycji, która okazała się sukcesem, przyszedł czas na kolejną. Na podium stanęła Olga Kaczyńska, która bardzo szybko wypadła ze świata show-biznesu. Pochodząca z Wrocławia 24-latka szybko przypomniała mediom o sobie dzięki Mateuszowi Jarzębiakowi, uczestnikowi IV edycji Top Model Polska, z którym spotykała się, a ich związek uważany był za jeden z piękniejszych. Olgę Kaczyńską można było zobaczyć w kampanii Diverse, która miała być drogą do sukcesu.

Polecamy: TOP MODEL DLA PUSZYSTYCH

Była pierwsza, była druga i w końcu czas na trzecią. Zuzanna Kołodziejczyk, która cieszy się ogromną popularnością na Facebooku, jak i Instagramie. Pochodząca z Poznania Zuza inwestowała w swoją karierę od początku. Postawiła na social media. W internecie regularnie wrzuca zdjęcia, nie tylko z sesji czy eventów, ale także zdjęcia codziennego życia, tego co lubi, robi, a czasem nawet swoich posiłków, które są inspiracją dla jej followersów. Zuzannę Kołodziejczyk możemy zobaczyć w reklamie T-Mobile.

Reszta zwycięzców jeszcze ma swoją chwilę, aby zabłysnąć, ale czy to zrobią zależy tylko i wyłącznie od nich. Kiedy przyjdzie odpowiedni czas – i ich życie wezmę pod lupę.

Zobacz również: KIM JEST DZIEWCZYNA PATRYKA GRUDOWICZA? JUŻ OTRZYMUJE PIERWSZE PROPOZYCJE!

1bd631a0-b64c-11e2-8e01-0025b511229e

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!

źródło zdjęć; topmodel.tvn.pl


Nie ma więcej wpisów