Sylwestrowe makijaże pokazane w programie „Pytania na Śniadanie” stały się pośmiewiskiem w Internecie. Zdjęcia modelek pomalowanych w dość kontrowersyjny sposób krążyły po całej sieci, a internauci nie zostawili suchej nitki na programie i wizażystce, która wykonała tę pracę. Wszyscy zastanawiali się też, kim są modelki, które zgodziły się wystąpić w TVP w takiej niecodziennej odsłonie.

Polecamy: Promocja mody Off Fashion – zobacz ciekawe zdjecia!

Jak się okazuje, jeden z fotografów, Darek Stawski, postawił sobie za cel odnaleźć dziewczyny i pokazać je od innej strony. W dzisiejszych czasach zadanie nie było wcale trudne – dzięki Facebookowi i pomocy jego użytkowników udało się je znaleźć bardzo szybko.

Fotograf zaprosił Julię i Wiktorię, bo tak na imię mają “sylwestrowe” modelki z TVP, na profesjonalną sesję z udziałem wizażystki i stylistki. Makijaż wykonała Anita Zaboroś, a stylizację przygotowała Edyta Zaboroś – to bliźniaczki prowadzące wideoblog Siostra Mojej Siostry Trzeba przyznać, że w takiej naturalnej odsłonie dziewczyny wyglądają naprawdę pięknie! Jak Wam się podoba sesja?

Zobacz też: Jak zmienia się życie po zwycięstwie w Top Model Polska?

15844146_1191410857561522_1653475850389538074_o

fot. Darek Stawski

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!

 


Nie ma więcej wpisów