Katarzyna Montgomery odchodzi ze stanowiska!

Dziś do sprzedaży trafiło najnowsze wydanie magazynu “Zwierciadło”. Gwiazdą lutowego wydania została ceniona w Polsce i za granicą Anna Maria Jopek. Okładkowy wywiad przeprowadziła Katarzyna Montgomery, która tym akcentem pożegnała się ze stanowiskiem redaktor naczelnej.

W słowach wstępu do lutowego “Zwierciadła”, Katarzyna Montgomery zamieściła kilka zdań podziękowań za blisko 6 lat spędzonych na stanowisku redaktor naczelnego magazynu. Jej przygoda z pismem zaczęła się wraz z lipcowym wydaniem w 2011 roku (z Amy Winehouse na okładce), a kończy wraz z lutowym wydaniem w 2017 roku (z Anną Marią na okładce). 

Po prawie sześciu latach mojej zwierciadlanej przygody nadszedł czas na nowe projekty – uzasadnia Katarzyna Montgomery. Nie podaje swoich konkretnych planów zawodowych. – Praca w  „Zwierciadle” była dla mnie źródłem dziennikarskiej satysfakcji z tworzenia pisma na wysokim edytorskim poziomie i dla wymagających czytelniczek. To także radość z pracy z kreatywnym i oddanym zespołem oraz we współpracy z wybitnymi osobowościami szeroko rozumianego świata kultury – czytamy w komunikacie prasowym

Stanowisko nowej redaktor naczelnej zajmuje Anna Bimer, która od 8 lat była wicenaczelną “Zwierciadła”. wcześniej pracowała m.in. jako: zastępczyni redaktor naczelnej dodatków kolorowych w “Polska The Times”, szefowa działu kultury i reportażu w magazynie “Pani”, szefowa działu krajowego w tygodniku “Gala”, współtworzyła miesięcznik Machina. 

fot. Facebook/ www.zwierciadlo.pl/Marlena Bielinska


Nie ma więcej wpisów