Od pewnego czasu możemy w mediach przeczytać o chorobie Wojciecha Młynarskiego, poety i satyryka, ojca znanych dziennikarek Agaty Młynarskiej oraz Pauliny Młynarskiej. Każda choroba sprawia ból najbliższej rodzinie tym bardziej, kiedy przechodzą jak znani celebryci.  Gdy gasną światła, błyski fleszy, zwijają się czerwone dywany każda znana osoba zaszywa się w swoim orzeczeniu ze sowimi bliskimi. Tę ciszę rodziny Młynarskich zagłuszyła jedna z czołowych gazet publikując zdjęcie ich chorego ojca na szpitalnym łóżku. 

Na swoim oficjalnym profilu całą sytuację opisała córka Agata Młynarska:

Dziś stało się coś, co przekroczyło granice przyzwoitości i człowieczeństwa. Jedna z pań opiekujących się naszym Tatą zrobiła mu w domu zdjęcia, które opublikował “Superekspress” – pisze Agata Młynarska. Tata od miesięcy walczy o życie. Od miesięcy staramy się za wszelką cenę ochronić go, zadbać, stworzyć jak najlepsze, najbezpieczniejsze warunki do leczenia i zmagania z chorobą.

Kim trzeba być, jakim człowiekiem, żeby dopuścić się takiego czynu? Osoba, która to zrobiła wielokrotnie rozmawiała ze mną o tym jak bardzo jest wierząca i jak bardzo modli się za Tatę. Była częścią naszej i jego intymności. Kim trzeba być, by posunąć się do decyzji o opublikowaniu takich zdjęć?

Paulina Młynarska dodała, że prawnik już pisze pozew, a ona razem z siostrą zgłosi sprawę do prokuratury.

Sprawę skomentował też naczelny Super Expressu, Sławomir Jastrzębowski, który napisał na Twitterze, że czytelnicy “mają szykować się na szok”. Póki co jest na siłowni:

Kochani. Widzę, że sprawa zdjęć w Super Expressie wzbudziła wiele emocji. Oczywiście skomentuję ją po siłowni. Szykujcie się na szok! – napisał.

Bardzo współczujemy dziewczynom i życzymy im spokoju w tym czasie!

Co Wy uważacie na ten temat? 


Nie ma więcej wpisów