Lana Del Rey to wokalistka emanującą w swoich utworach melancholią, znana jest przede wszystkim z utworów takich jak „Video Games”, czy „Summertime Sadness”. Czy nadchodzący, piąty już album, zaskoczy nas czymś innym niż zwykle?

Polecamy: Anna Maria Jopek bohaterką nowego “Zwierciadła”: W duecie ze Stingiem

Fani mieli pewność, że zbliża się nowa era w muzycznej karierze Del Rey, kiedy zablokowała na instagramie swoje konto o nazwie @honeymoon. Ponadto, niecały miesiąc temu artystka pokazała jednemu ze swojego fanów fragment teledysku nakręconego wiosną. Ostatecznie, kilka dni temu piosenkarka zarejestrowała piosenkę pod tytułem „Young And In Love”, wyprodukowaną przez Ricka Nowelsa, Bennyego Blanco i Emile Haynie. Wszystkie informacje zostało potwierdzone przez wokalistkę.

Zobacz też: “Ukryte piękno” – film pełen wzruszeń z Will’em Smith’em i Kate Winslet!

Nie ma wątpliwości, że nowe wydawnictwo zbliża się wielkimi krokami, jednakże nie znamy jeszcze żadnych konkretnych dat. Dlaczego? Na to pytanie odpowiada Eclipse:

„Ona chce, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik i dopiero zacząć działać. Nie jest typem artysty, który wybiera single i tworzy teledyski na bieżąco, więc uwierzcie mi, ona właśnie wszystko planuje. Daty są zatwierdzone, kilka teledysków nagranych, single wybrane. Teledysk do głównego singla jest całkiem wysokobudżetowy (tak, są w nim skejterzy, długowłosy gitarzysta, dużo młodych dorosłych – również słodkie twinki!) i aktualnie chce dodać do niego więcej efektów specjalnych (ten teledysk moim zdaniem już jest niesamowity, ale nie chcę niczego zdradzać). Więc bądźcie cierpliwi i pozwólcie jej robić swoje”.

Fot.: screen z Facebook

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów