Margaret wraca do gry! Tym razem się uda?!

Po  sukcesach poprzednich dwóch singli Margaret, mianowicie “Cool Me Down” oraz “Elephant” przyszła pora na muzyczne nowości. 

Polecamy: AKUSTYCZNA WERSJA “COOL ME DOWN” MARGARET. LEPSZA OD ORYGINAŁU?

Jak donosi zagraniczny blog muzyczny – josephinaixa.com, już za kilka dni fani artystki będą mogli cieszyć się nowym singlem, który trafi do serwisów streamingowych w najbliższy piątek 27 stycznia. Piosenka pt. “Over You” ma być zapowiedzią nowego albumu. 

Nieoficjalnie mówi się, że nadchodząca premiera piosenki związana jest z udziałem Margaret w preselekcjach do tegorocznego konkursu Eurowizji. Tym samym, wokalistka dołączyła by do pozostałych kandydatów m.in. Mateusza Magi, Anety Sabik i Iwony Węgrowskiej.

Przypominamy, że singiel “Cool Me Down” był polskim kandydatem na ubiegłoroczną Eurowizję, ale ostatecznie Margaret zajęła 2 miejsce, zaś zwycięstwem mógł cieszyć się Michał Szpak z piosenką “Color of Your Life”.

Zobacz również: WIELKI SUKCES MARGARET. ARTYSTKA WYGRAŁA “DRUGĄ EUROWIZJĘ”. JAK TO MOŻLIWE?

Póki co artystka nie wypowiedziała się w tej sprawie, więc pozostają jedynie domysły. Mamy jednak nadzieje, że “Over You” będzie rewelacyjną propozycją na Eurowizję i tym razem Margaret zajdzie dużo dalej. 

 


Nie ma więcej wpisów