Paris Jackson, córka Króla POP, przerywa milczenie wraz z wydaniem najnowszego numeru magazynu Rolling Stone, dla którego udzieliła wywiadu. Co skrywała przez lata?

Polecamy: Nowa płyta Ed’a Sheeran’a już w marcu. Poznajcie wszystkie szczegóły!

Ze wszystkich dzieci Michaela Jacksona to właśnie jego córka najczęściej pojawia się w mediach i udziela na portalach społecznościowych. Mimo tego, do tej pory nie zdradzała zbyt wielu szczegółów z życia swojego i rodziny. Postanowiła to zmienić dzieląc się dramatami, które przeżywała, w wywiadzie dla znanego magazynu. Była to bardzo szczera rozmowa, która uwzględniła między innymi jej ogromne problemy z depresją, z którą zmaga się od śmierci ojca. W czerwcu 2013 roku popełniła próbę samobójczą, jak się jednak okazuje – nie jedyną:

Po prostu tylko raz stało się to informacją publiczną. Próby były trzy.

Osiemnastolatka została także zapytana o kontakty z matką – Debbie Rowe.

Kiedy byłam bardzo mała, moja mama nie istniała. Miałam za to wiele osób, który były dla mnie JAK matka. Kiedy mama jednak zdecydowała się wkroczyć do mojego życia, przypominało to raczej po prostu relację dwóch dorosłych osób, a nie relację matka-córka.

To jednak nie koniec dramatów tej młodej dziewczyny… Kiedy miała 14 lat była molestowana przez absolutnie nieznajomą jej osobę.

To było straszne przeżycie, bardzo dla mnie trudne. Na początku nikomu niczego nie powiedziałam.

Na koniec wywiadu Paris powiedziała, że jest absolutnie przekonana, że Michael Jackson został zamordowany. Skąd ta pewność?

Pamiętam jak tata często mówił o tym, że ktoś go kiedyś zabije. Wiem, że to brzmi jak  kompletna konspiracja i farmazony, ale wszyscy prawdziwi fani i rodzina wie, że mówił prawdę. To wszystko było ukartowane.

Zobacz też: Margaret nagrała nowy singiel? To propozycja na Eurowizję?!

Jak widać, nawet sławni i bogaci są często w ogromnych tarapatach, zmagając się z prozą życia. Paris Jackson życzymy jak najwięcej szczęśliwych momentów w życiu!

Fot.: screen z Facebook


Nie ma więcej wpisów