To już kolejny artykuł z cyklu “PRZEambitnym okiem Gwiazdy“, w którym oceniamy znane osobistości z imprez show-biznesowych. 

Eliza Gwiazda– prezenterka, blogerka oraz stała bywalczyni salonów na tapetę wzięła dziś trzy stylizacje z ostatniego pokazu Bizuu.

Anna Dec

Znana i lubiana prezenterka pogody z TVNu była tego wieczoru jedną z najbardziej obleganych przez fotoreporterów gwiazd. Wpływ na to miała jej odważna i szalona stylizacja. Intensywne kolory, połączenie różnych faktur i wzorów, mogłoby wywołać sporą modową wpadkę … ale nie tym razem. Ania miała na sobie bluzkę, oraz spódnicę od Pinko za około 3 tysiące złotych. Całość dopełniła koralowa torebka lblues na łańcuszku oraz srebrzyste kolczyki od kate&kate. Trzymaj tak dalej!

 

Olga Kalicka

Młoda aktorka znana z serialu ,,Rodzinka.pl’’ pojawiła się na pokazie Bizuu w czarującej i bardzo sexownej sukience marki Laurelle. Delikatne loki, mocniejszy makijaż oraz czarne dodatki spowodowały, że Olga przyciągała tej nocy ja magnes.. Szykowałabym nawet 10tkę dla niej, gdyby nie maleńki szczególik… ta kreacja miała już swoją premierę. Kilka miesięcy temu miała ją na sobie Paulina Sykut Jeżyna podczas jednego z odcinków ,,Tańca z Gwiazdami’’. Dziewczyny nie martwicie się, dobrze chociaż, że to dwie różne imprezy..

 

Tomasz Jacyków

Temat męskich ,,ściankowiczów’’ to zawsze nudy na pudy. Szaro, buro i ponuro..  ale nie tym razem. Znany stylista gwiazd Tomasz Jacyków pojawił się w dość finezyjnej stylizacji. Wrzucił na siebie bomberke od dziewczyn z Bizuu, furażerkę swojego własnego projektu oraz okulary od Andy&Mag. Wielki plus za przyjście na pokaz w ubraniu z kolekcji jego twórcy oraz za przełamywanie standardów. Wpuśćmy trochę słońca do swojej szafy.. wszak wiosna idzie.

Niebawem więcej i więcej.

Zapraszamy!

fot. Strefa Gwiazd/screen z Instagram


Nie ma więcej wpisów