Bestsellery Empiku to wynik całorocznych wyborów klientów salonów Empik i empik.com. Każdy zakup to głos oddany w tym największym plebiscycie kulturalnym w Polsce. Statuetki zostaną przyznane w 11 kategoriach dla najlepiej sprzedających się tytułów, które ukazały się w 2016 roku: pięciu literackich, dwóch muzycznych, trzech filmowych i dla gry multimedialnej. Zostanie też wręczona nagroda dla Wydarzenia Roku.

Podczas gali specjalnie dla polskiej publiczności zaśpiewa Alvaro Soler.  Młody muzyk błyskawicznie podbił rynek muzyczny różnych zakątków świata. Podczas gali Empiku wykona utwór „Sofia”, widzowie będą go mogli również usłyszeć i zobaczyć na scenie wspólnie z Moniką Lewczuk w hicie „Libre” (ich duet na You Tube obejrzało już prawie 12 milionów osób).

Polecamy: BESTSELLERY EMPIKU 2015 – POZNAJCIE TEGOROCZNYCH NOMINOWANYCH!

Gospodarzem gali będzie Marcin Prokop, kulisy natomiast będzie prezentował Łukasz Jakóbiak – autor popularnego internetowego talk-show na YouTube – 20 m2.

Galę uświetnią występy znakomitych muzyków: Ani Dąbrowskiej, której album „Dla naiwnych marzycieli” już drugi rok z rzędu jest w gronie najlepiej sprzedających się płyt w Empiku oraz rapera, kompozytora, freestyle’owca Adama Andrzeja Ostrowskiego, czyli O.S.T.R., nominowanego do Bestsellera Empiku 2016 w kategorii muzyka polska. Usłyszymy także znanego z piosenek „Mississippi w ogniu” czy „O, matko!” Organka. Wyjątkowe występy zaplanowali też artyści, których ścieżki muzyczne przecięły się ostatnio przy pracy nad filmem „Sztuka Kochania”. Ania Rusowicz i Jimek zagrają na jednej scenie.

Zobacz też: Masters na Bestsellerach Empiku w towarzystwie pięknej kobiety!

 


Nie ma więcej wpisów