Katy Perry powraca! Zaskoczy?

Już za kilka dni po raz 59 – ty statuetki Grammy Awards trafią do największych gwiazd muzyki na świecie. Jednak gala to nie tylko oczekiwanie na zasłużonych laureatów ale również ciekawość występów live. 

Polecamy: GRAMMY 2016: ELLIE GOULDING I ANDRA DAY RAZEM NA SCENIE. JAK WYPADŁY W DUECIE?

Podczas Grammy, artyści mają możliwość zaprezentowania się gigantycznej liczbie widzów, a co za tym idzie, mają doskonałą okazję do szaleństw, którą niewątpliwie wykorzystują. Co roku na scenie pojawiają się takie wystąpienia o których mówi się przez kolejne kilka miesięcy, a nawet to czasu kolejnej gali.

Zobacz również: “ALL I ASK” – ADELE ZAŚPIEWAŁA PODCZAS GRAMMY. ZABRAŁA GŁOS W SPRAWIE PROBLEMÓW TECHNICZNYCH!

Jeśli chodzi o występy artystów, w tym roku również będzie gorąco! Wśród tych, którzy zaprezentują się na arenie Staples Center są m.in. Beyonce, Adele, Alicia Keys, The Weeknd, Daft Punk, Carrie Underwood, John Legend czy Metallica.

Do zacnego grona artystów oficjalnie dołączyła Katy Perry. Organizatorzy Grammy potwierdzili jej wystąpienie, nie ujawniając jednak żadnych szczegółów. Od kilku tygodni w sieci krążą plotki o nowym materiale muzycznym Perry, którego zapowiedź ma zaprezentować podczas gali. Czy rzeczywiście wokalistka zaśpiewa nowe piosenki? Pozostaje czekać do 12 lutego! Nie możemy się doczekać!

Jesteśmy niezwykle ciekawi, co w tym roku przygotują artyści i jakie niespodzianki mają dla widzów i swoich fanów.


Nie ma więcej wpisów