Orange jako pierwszy na rynku wprowadza ofertę pakietową, łączącą usługi mobilne ze stacjonarnymi. Oferta ma być prosta, oparta na najnowszych technologiach i korzystna cenowo, bo dostępna już za mniej niż 3 złote dziennie.

Operator oferuje w Orange Love w najszerszym pakiecie cztery najbardziej potrzebne usługi dla domu, dzięki którym wszyscy domownicy mogą być w kontakcie z bliskimi, cieszyć się możliwościami, jakie oferuje szybki internet, a także oglądać telewizję w najlepszej jakości 4K Ultra HD.

Nowa flagowa oferta składa się z :

– superszybkiego internetu Orange Światłowód (albo Neostrady lub internetu mobilnego LTE w zależności od dostępności)
− abonamentu komórkowego z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami oraz 3 GB internetu,
− telefonu domowego z nielimitowanymi połączeniami na numery stacjonarne w kraju, do Unii Europejskiej, Kanady, USA oraz na numery komórkowe do USA i Kanady,
− telewizji z niemal 100 kanałami dla całej rodziny oraz setkami filmów na życzenie.

Komfort korzystania z usług w ramach pakietu zapewniać ma wysokiej klasy, nowoczesny sprzęt – modem FunBox 3.0 z superszybkim WiFi pozwalającym na transfer danych z prędkością osiągalną do tej pory jedynie przy połączeniu przewodem oraz dekoder telewizyjny Samsung umożliwiający oglądanie telewizji w najwyższej jakości 4K Ultra HD. Ofertę dopełnia także szeroki wybór smartfonów i telewizorów 4K.

Orange jest pierwszym operatorem na polskim rynku oferującym telewizję 4K na skalę ogólnopolską.


Nie ma więcej wpisów