Twórcy „Kocham Cię, Polsko” w niezwykły sposób, chcą zachęcić do oglądania kolejnego – 10. sezonu programu. W zwiastunach do tej edycji, widoczne są nawiązania do kultowych, polskich komedii.

Polecamy: Anja Rubik: “Szanowna Pani Premier…”- w obronie praw kobiet

W spotach występują prowadzący tj. Barbara Kurdej-Szatan, Tomasz Kammel oraz Antek Królikowski, który zajmie miejsce Macieja Musiała. Pierwszy spot przenosi widzów, w daleką przyszłość, w której mężczyźni odeszli do lamusa. Jedynie kapitanowie- Tomasz i Antek ocaleli. W filmie pojawia się Pani Producent, której przychodzi do głowy pomysł przeprowadzenia naturalizacji, czyli przemienienia panów w kobiety. Idea ta przeraża Basię, która boi się, że proces przeszkodzi w emisji programu. W drugim zwiastunie,, na pierwszy plan wysuwa się nowa twarz programu- Antek Królikowski. Nie brakuje  humoru oraz nawiązań do szlagierowej polskiej komedii. Basia Kurdej-Szatan, grająca sekretarkę, ma wątpliwości czy Antek poradzi sobie w roli prowadzącego. W jaki sposób Królikowski przekonał aktorkę, że jest inaczej? Dowiecie się tego, oglądając spot.

Przypominamy, że nowa edycja startuje już 4 marca o 20:05 w TVP2.

Zobacz również: Plagiat na preselekcjach do Eurowizji 2017?

 

Kocham_cie_Polsko1

Obraz 1 z 6

Kocham cie Polsko realizacja spotu promocyjnego promocja spot reklamowy promocyjny oparty na filmach Mis i Seksmisja realizacja ATM Studio Barbara Kurdej Szatan

fot. materiał prasowy

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów