Vq0njfBrFnA

Kolejne nagrania z ataku kibiców Legii Warszawa na klub Chmury wyciekły do sieci. Wnętrze klubu zostało jednak prawdopodobnie zniszczone przez próbujących się bronić fanów Ajaxu Amsterdam.

Późnym wieczorem 15.02.2016 na warszawskiej pradze został zdemolowany klub przez kibiców. Według naocznych świadków sprawcami byli kibice Legii Warszawa. Całe wydarzenie było przez nas opisane tutajOpublikowane nowe nagrania z monitoringu mogą wiele wyjaśnić.

Polecamy: HISTORIA PEWNEJ MIŁOŚCI: MAFFASHION I CZAREK JÓŹWIK RAZEM W REKLAMIE!

Nowe nagrania z monitoringu przedstawiają sytuację podczas zdarzenia z zewnątrz i ze środka lokalu. Przyglądając się całej akcji i analizując zachowanie ludzi można wywnioskować, że za dewastację wnętrza klubu są odpowiedzialni kibice z Holandii. Obydwie kamery nie pokazują bezpośredniego starcia. Widać wyraźnie rzucanie racami, krzesłami i innymi przedmiotami. 

Spontaniczny atak kibiców, czy porachunki klubowych bojówek?

Wiadomo nie od dziś, że kluby piłkarskie posiadają nie-oficjalne bojówki, których starcia odbywają się poza stadionami. Jest to zjawisko trapiące współczesną piłkę nożną, a o skali problemu świadczy fakt wydania niejednego pełnometrażowego filmu. Szansa, że to właśnie porachunki pomiędzy takimi ugrupowaniami jest niewielka, ale nie należy tego zupełnie wykluczać. Policja w dalszym ciągu poszukuje sprawców zniszczeń.

Wszystko wskazuje na to, że było to starcie kibiców obu klubów, a sytuację sprokurowali lokalnego zespołu. Dyrektor ds. mediów i public relations Legii Warszawa potępia wszelkie akty przemocy i wandalizmu.

Zobacz też: WOW! STYLÓWKA Z URODZIN – NAJLEPSZA STYLIZACJA DODY?

fot. Informacja prasowa
Bądź na bieżąco z przeAmbitnymi – polub nas na faceook’u!


Nie ma więcej wpisów