Deluxe TV Party to cykl imprez, który rozpoczął się w miniony piątek. 

10 lutego bieżącego roku odbyła się pierwsza z cyklu zamkniętych imprez Deluxe TV Party. Wydarzenie cechuje przede wszystkim odpowiednia selekcja gości, ponieważ event odbywa się na terenie Telewizji Warszawa.

Polecamy: Znamy plany Modnego Taty po “Agencie” – tego się nie spodziewaliście!

“Mamy studio, które stworzyliśmy specjalnie do nagrań jednego programu, a później studio stoi puste […]. Stworzyliśmy cykl imprez na które nie można się dostać. Wszyscy o nich wiedzą, ale wejść można tylko za zaproszeniem” – Daniel Wrocławek, organizator imprezy Deluxe TV Party i właściciel Telewizji Warszawa.

Muzyka jest jednym z najważniejszych elementów każdego wydarzenia. W miniony piątek o oprawę dźwiękową zadbał DJ Yaggi Team, prezentując gościom imprezy muzykę taneczną z lat ’80 i ’90. Stare hity w dalszym wciąż ściągają ludzi na parkiet, trudno przecież nie zaszaleć do takich zespołów jak Modern Talking.

Podczas zabawy można było natknąć się na takie osoby jak aktor Bilguun Arjunbaatar, czy właściciela marki Deluxe Dariusza Wojciechowskiego.

Gwoździem programu był pokaz najseksowniejszych kreacji Larol Design, która osobiście zawitała tego wieczoru do siedziby Telewizji Warszawa. Relacje możecie zobaczyć TU.

Kolejna impreza jest zapowiedziana na 10 marca 2017 roku.

Zobacz również: “HOW WOULD YOU FEEL(PAEAN)” – ED SHEERAN PREZENTUJE NOWY UTWÓR!

Bądź na bieżąco z przeAmbitnymi – polub nas na facebook’u!


Nie ma więcej wpisów