Um7pMggPnug

Po pierwszych ujęciach kadru można z łatwością domyślić się, że teledysk należy do niej, ponieważ nie raz przy wcześniejszych produkcjach przenosiła nas w iny klimat tak było zarówno przy “Roar” czy “California Gurls“.

Polecamy – Lana Del Rey prezentuje najnowszy teledysk. Zobaczcie “Love”!

Katy Perry i jej najnowsze dzieło w postaci wideo do piosenki “Chained to the rhythm” wręcz przenosi nas w inny bajkowy klimat. Piosenkarka wchodzi do wesołego miasteczka w którym rzeczywistość jest zupełnie inna, a przede wszystkim radosna. Po pierwszych ujęciach możmey również zauważyć, że Katy tak jak nasza rodowita Doda zmieniła kolor włosów na różowy – widocznie w tym roku czeka nas szaleństwo fryzur – ale o tym już niedługo w zupełnie innym artykule. Po teledysku można stwierdzić, że Katy nie tylko ściągnęła fryzurę z naszego podwórka, ale zaczerpnęła inspirację co do makijażu – słynnego  sylwestrowego niczym z Pytania na Śniadanie. 

Chained to the rhythm – to najnowsze wydanie piosenkarki, którym chce wrócić na rynek muzyczny, w którym obecnie ciężko się przebić. najnowszy singiel Lany del Rey, słynna ciąża Beyonce i Lady Gaga, która jak świeże bułeczki wydaję teledyski jeden po drugim.

Większość twierdzi, że Katy niczego nowego nie przedstawiła i ciągle możemy słuchać jej w tej samej wersji.  Prawda jest taka, że kawałek szybko wpada w ucho, można potupać przy nim nóżką,grają go już wszystkie rozgłośne radiowe oraz cluby, a do tego pamiętajmy, że jest to kawałek komercyjny, który ma zarabiać grube miliony. 

Poniżej cały klip. Nam się bardzo podoba! 

 Zobacz również – Już za 100 dni Ariana Grande odwiedzi Polskę!


Nie ma więcej wpisów