5N7HZfl4ZWc

Anna Dereszowska swoją popularność zdobyła rolą Korby w Lejdis i policjantki Kaliny w Złotopolskich. Prywatnie była przez lata partnerką Piotra Grabowskiego. Aktorka na pytanie dziennikarza o udział Dody w nowej wersji PitBull’a niespodziewanie porównała ją do innej nieżyjącej już znanej aktorki.

PolecamyGwiazdy na premierze filmu “Maria Skłodowska – Curie”: Kuna, Doda, Olbrychski

Niektórzy twierdzą, że prawdopodobnie planowany udział Dody w filmie zaważył na rezygnacji Patryka Vegi z realizacji kolejnej wersji filmu. Udziału w zdjęciach do PitBulla odmawiają w związku z rezygnacją reżysera kolejni aktorzy tj. Maja Ostaszewska, Piotr Stramowski, czy Andrzej Grabowski.

“Słyszałam, że Doda świetnie sobie poradziła w teatrze, więc kto wie może równie dobrze poradziłaby sobie na dużym ekranie. Nie mniej, nie jest aktorką, ale wystarczy wspomnieć śp. Anię Przybylską, która też nie była kształconą aktorką, a była po prostu obdarzona przez Boga wyjątkowym talentem i grała świetne niezapomniane przez Państwa role. Ja zagrałam w takim filmie “Nigdy nie mów nigdy“, więc “nigdy nie mów nigdy” – być może będzie wielką gwiazdą filmową.”

 Czy uważacie, że porównanie aktorki jest trafne?

Zobacz również – Doda na swoich urodzinach w stylu “Alicji w krainie czarów” – zobaczcie zdjęcia!

źródło – JastrząbPost

Bądź na bieżąco z informacjami o gwiazdach – polub nas na facebook’u!


Nie ma więcej wpisów