Gwiazda fitnessu Anna Victoria, przedstawia TEAM TRIACTION, czyli pięć Niesamowitych historii pięciu inspirujących kobiet. 

Wraz z oficjalnym wprowadzeniem nowej kolekcji sportowej Triaction na sezon Wiosna/Lato 2017, Triumph ogłasza rozpoczęcie współpracy z pięcioma wyjątkowymi kobietami, które inspirują miliony kobiet do aktywnego, zdrowego trybu życia. Każda z nich ma inną historię, temperament, mieszkają w różnych krajach, na różnych kontynentach. Spotkały się po to, aby wspólnie podjąć szereg wyzwań sportowych, które będą wymagającym testem zarówno dla ich ciała, jak i umysłu.  

Na czele Teamu Triaction stoi gwiazda Instagrama, założycielka „Fit Body Guide”, Anna Victoria. Blogerka na co dzień inspiruje prawie 1,5 miliona obserwatorów do treningów, udowadniając, że zdrowy styl życia nie musi być pełen rygoru, by przynosił efekty i dawał satysfakcję.   

Polecamy także: JESSICA HART W KAMPANII BIELIZNY TRIUMPH

W Team Triaction znalazła się także Polka – Anna Skura, szukająca codziennie nowych wyzwań autorka bloga „What Anna Wears”. Zapalona podróżniczka i biegaczka, która od lat udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych do osiągnięcia.  fot. materiały prasowe


Nie ma więcej wpisów