rp_fNwLurnw

Rozpoczynamy na naszym portalu cotygodniowy cykl programów z udziałem znanych ludzi biznesu pod nazwą #przeAmbitniBiznesu. W ramach programów publikowanych w czwartki zobaczycie wywiady ze znanymi ludźmi z małych i średnich przedsiębiorstw. Poznacie ciekawe i inspirujące historie powstania i rozwoju firm, nasi rozmówcy zdradzą jak skutecznie zacząć pracować dla siebie, recepty na sukces oraz doradzą jak pokierować własnym interesem w trudnych momentach. Realizowane materiały to będzie również świetna okazja poznania ambitnych usług, produktów oraz największych osiągnięć ambitnych firmy.

Polecamy – Amore e Mare by Joanna Kruczek

Wszystkie zrealizowane odcinki programu oraz wywiady biznesowe znajdziecie na kanale naszego portalu na www.youtube.com/przeAmbitni w playliście #przeAmbitniBiznesu.

Pierwszym naszym gościem została osoba, o której na pewno nie można powiedzieć, że jest anonimowa. Buduje swoją stabilną przyszłość od wielu lat rozpoczynając od małych przedsięwzięć daleko od Warszawy. Dziś Daniel Włocławek jest właścicielem dziłającej od 2011 roku Telewizji Warszawa oraz marki franczyzowej Telewizji Regionalnej. Rozwija swój biznes z konsekwencją godną pozazdroszczenia nie zważając na przeciwności losu, o których nam opowiada podczas wywiadu.

Zachęcamy do udostępniania oraz komentowania wypowiedzi naszych gości, sposobu realizacji, zapraszanych gości oraz pytań – wszelkie konstruktywne uwagi zostaną wzięte pod uwagę przy kolejno realizowanych programach oraz wywiadach. Zależy nam na Waszym zdaniu!

Zapraszamy do obejrzenia #przeAmbitniBiznesu odc. 1.

Zobacz również – Kolekcja Marc O’Polo dla domu

Bądź na bieżąco z informacjami o biznesie – obejrzyj nasze programy i wywiady!


Nie ma więcej wpisów