G70kHNcFPJU

Wiadomo, że czwartej części “Pitbulla” nie wyreżyseruje Patryk Vega. Piotr Stramowski i Maja Ostaszewska z tego powodu zrezygnowali z udziału w najnowszej części. Za to będzie Doda.

Kolejnego “Pitbulla” zrobi Władysław Pasikowski, który wyreżyserował takie filmy jak “Psy” czy “Pokłosie”. Kontrowersji wokół rezygnacji Vegi nie brakuje. Swoją decyzję uzasadnia tym, że narzucano mu pomysł obsadowy, który jemu się nie spodobał. Czy miał na myśli Dodę? Nie wiadomo.

Artystka jest wielką fanką “Pitbulla” i mówi, że nawet gdyby nie zagrała w tym filmie to na pewno wybrałaby się o kina. Jednak, wiadomo, że Dodę zobaczymy na wielkim ekranie. Czytała już nawet nowy scenariusz i zapewnia, że fani i widzowie nie będą zawiedzeni. O scenariuszu mówi, że jest genialny.
A co Doda na fakt, że w najnowszej części zabraknie aktorów kojarzonych z tym filmem?

Jeszcze nic im nie zostało zaproponowane z tego co wiem. Jeśli chcą pracować tylko z jednym reżyserem to mniej więcej tak, jakbym ja śpiewała piosenki tylko jednego kompozytora. To ich wybór, że chcą pracować w tak hermetycznym środowisku.

 

Bądź na bieżąco z showbiznesem – polub nas na facebook’u!

 


Nie ma więcej wpisów