8KXvxs0Abfo

Polska gimnastyczka artystyczna Mariola Bojarska – Ferenc podczas prezentacji nowej książki “Barre – Przepis na idealną sylwetkę” pokazała proste ćwiczenie!

Barre, według Marioli Bojarskiej – Ferenc, to połączenie jogi, baletu oraz pilatesu. Polska gimnastyczka w dalszym ciągu utrzymuje świetną kondycję fizyczną i specjalnie dla przeAmbitnych zaprezentowała jedno proste ćwiczenie (wideo poniżej).

Polecamy: Bądź piękna w karnawale!

“Chodzi o to, żeby tak napisać całe swoje ciało, żeby utrzymać całą swoją sylwetkę, napiąć brzuch, napiąć pośladki, wtedy całe ciało pracuje[…]. Barre działa na strategiczne punkty dla każdej kobiety, czyli na brzuch, na pośladki i na nogi, i pięknie je kształtuje.”

Powoli zbliża się sezon letnio-wakacyjny. Barre może okazać się skutecznym sposobem na poprawę sylwetki. W okresie zimowo-jesiennym często mamy mniejszą aktywność fizyczną, a co za tym idzie, zaczyna odkładać się nam tkanka tłuszczowa. Zestawy ćwiczeń prezentowane przez gimnastyczkę mogą okazać się niezwykle przydatne podczas przygotowań na plażową rewię mody, ponieważ mogą je wykonywać osoby w różnym wieku i i wygimnastykowaniu.

Zobacz również: Ellie Goulding w kampanii reklamowej Deichmann’a! Zobaczcie spot i zdjęcia z backstage’u!

fot. screen z YouTube

Bądź na bieżąco z showbiznesem – polub nas na facebook’u!


Nie ma więcej wpisów