Ostatnio głośno było o przyszłym spotkaniu Łukasza Jakóbiaka z Ellen DeGeneres, gospodynią jednego z najpopularniejszych talk-show w Stanach Zjednoczonych. Przypomnijmy, że na swoim profilu na Faceebooku Łukasz pochwalił się  fanom, że Ellen zaprosiła go do swojego programu.

Polecamy: Kogo całuje polska piosenkarka?

Teraz wydało się, że nie była to wcale prawda! O co chodzi? Czy prowadzący internetowego talk-show “20m2” oszukał swoich obserwatorów?

Okazuje się, że była to jedynie mistyfikacja. Łukasz znalazł polską sobowtórkę Ellen i nagrał z nią swoją własną wersję programu. Cała ta akcja miała na celu “wizualizację” jego największego marzenia, co według coachów jest jednym ze sposobów na osiągnięcie swoich dążeń. Dziennikarz liczy też na to, że Ellen zobaczy ten film na YouTube i tym sposobem zainteresuje się jego osobą.

“Kochani! Nadszedł ten moment. Projekt mojego życia. Pracowałem nad nim 3 lata, a wszystko po to, aby zrealizować swoje marzenie i wystąpić u Ellen. Jeżeli czegoś bardzo pragnę, to zapierdalam. Tym razem było tak samo. Wiem, że postawiłem wszystko na jedną kartę. Dlaczego Ellen? Bo jest najodważniejsza na świecie. Polskiej Ellen szukałem rok, a studio budowaliśmy 3 tygodnie! Tą drogą dojdę do Ellen!” – napisał na swoim Facebooku.

Co o tym myślicie? Sprytny pomysł czy oszustwo i zakpienie sobie z fanów? Zobaczcie film nagrany przez Jakóbiaka poniżej.

Zobacz też: Szok! W pierwszym odcinku “Tańca z gwiazdami” odpadła jedna z faworytek!

Bądź na bieżąco z showbiznesem – polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów