Przepis na idealną sylwetkę” Marioli Bojarskiej-Ferenc  w książce z płytą DVD – premiera w studiu tańca Dansinn by Malitowski w Warszawie.
 
Mariola Bojarska-Ferenc jest dziennikarką i trenerką fitness, która zapoczątkowała wśród Polek i Polaków modę na bycie fit oraz wprowadziła na rynek wiele form ruchu, m.in. callanetics, pilates czy zumbę. Teraz, jako pierwsza w Polsce, prezentuje Barre – najpopularniejszy trend w światowym fitnessie. To system ćwiczeń łączący m.in. balet, fitness, jogę i pilates, który pomaga schudnąć, poprawić kondycję, wymodelować sylwetkę, wzmocnić mięśnie, poruszać się z gracją. Na punkcie Barre oszalały kobiety na całym świecie – teraz czas na Polki! Mariola Bojarska-Ferenc przygotowała pierwszą w Polsce książkę wraz z płytą DVD, na której prowadzi trening wraz z tancerzem i choreografem Piotrem Lewandowskim, udowadniając, że ćwiczenia łączą pokolenia.
 
Uroczystą premierę poprowadziła dziennikarka i prezenterka Paulina Koziejowska. Spotkanie swoją obecnością uświetnili m.in. przyjaciele Marioli Bojarskiej-Ferenc, dziennikarze i fotoreporterzy oraz znane osobistości, m.in. Beata Pawlikowska. Goście mieli okazję nie tylko posłuchać o Barre, ale też wziąć udział we wspólnym treningu z Mariolą Bojarską-Ferenc i Piotrem Lewandowskim.
 
 

 

"Barre przepis ..." - promocja ksiazki Marioli Bojarskiej-Ferenc

Obraz 1 z 9

; "Barre przepis na idealna sylwetke" - promocja ksiazki z DVD autorstwa Marioli Bojarskiej-Ferenc i Piotra Lewandowskiego wydanej przez Edipresse Ksiazki, Studio tanca Dansinn by Malitowski, Warszawa, 2017.03.02; fot. Krzysztof Jarosz / EPOKA

fot. Krzysztof Jarosz / Epoka dla Edipresse Książki

Bądź na bieżąco z showbiznesem – polub nas na facebook’u!


Nie ma więcej wpisów