KQljGTAjT6U

Rusza 9. sezon popularnego serialu o przyjaciółkach. Co tym razem czeka na Ankę, Ingę, Zuzę i Patrycję? Do obsady dołączyły Anna Prus i Karolina Nowakowska.

O najnowszych odcinkach “Przyjaciółek” rozmawialiśmy z Magdaleną Stużyńską-Brauer, tytułową Anką. Aktorka zdradza,  że nowy sezon będzie jeszcze ciekawszy niż pozostały, a to za sprawą wielu nowych – ciężkich, ale i radosnych zdarzeń. Możemy mieć pewność, że relacje pomiędzy przyjaciółkami nie zostaną zachwiane na dłuższą metę, ponieważ one zawsze mogą na siebie liczyć.

Przyjaciółka grana przez Małgorzatę Socha, Inga znajduje się za oceanem, w Stanach Zjednoczonych. Magdalena Stużyńska-Brauer zdradza jednak, że nie zostanie ona tam długo sama. Kto ją odwiedzi? Tego aktorka nie chciała powiedzieć, ale zapewnia, że prawdziwa przyjaźń potrafi przetrwać taką odległość.

Anka zdecydowała się na to,  że zostanie z mężem. Nie będzie brakowało problemów pomiędzy nimi, ale razem przetrwają. Magdalena zapewnia jednak – będzie prawdziwe trzęsienie ziemi! Ten sezon aktorce przyniósł ogromną radość.

POLECAMY: Iwona Pavlović zdradziła sposób na wzięcie udziału w “Tańcu z Gwiazdami”!

 

Bądź na bieżąco z showbiznesem – polub nas na facebook’u!


Nie ma więcej wpisów