Monika Borzym dała radę? Obejrzyjcie występ!

W niedzielę odbył się pierwszy odcinek najnowszej edycji programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Widzowie mieli okazję zapoznać się z nowymi uczestnikami show, a następnie zobaczyć zupełnie nowe występy. Na scenie pojawili się m.in. Joanna Jabłczyńska jako Irena Santor, Zofia Nowakowska jako Jennifer Lopez czy Sławomir jako Fancy.

Polecamy: ZA NAMI PIERWSZY ODCINEK “TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO” – KTO OKAZAŁ SIĘ NAJLEPSZY?

W tym odcinku po raz kolejny widzowie modli podziwiać również kolejną próbę wcielenia się w Adele. Do tej pory w takiej odsłonie wystąpiła Katarzyna Cerekwicka z utworem “Skyfall” oraz Jerzy Grzechnik z piosenką “Hello”.

Tym razem w Brytyjkę wcieliła się Monika Borzym. Wokalistka stanęła przed ogromnym wyzwaniem odwzorowania występu Adele z londyńskiego Royal Albert Hall, który uznawany jest za jeden z najlepszych koncertów w jej karierze. Borzym wylosowała wzruszającą piosenkę pt. “Someone Like You” z drugiej płyty Adkins. Jak wyszło? Naszym zdaniem stanęła na wysokości zadania i wcieliła się w Adele najlepiej jak potrafiła. Zadanie było niezwykle trudne, gdyż wiadomo jak ciężko podrobić Adele: jej głos i jej gesty, tymbardziej Monice należą się gratulacje!

Poniżej możecie porównać dwa występy. Sprawdźcie sami jak wyszło?!

 

Fot. Screen z YouTube

 


Nie ma więcej wpisów