CuH7TpFQxYM

Piękna modelka w Polsce zasłynęła jako prowadząca program Top Model już osiem lat temu. Od tamtego czasu sporo w życiu Joanny się zmieniło, ale na pewno nie – miłość do zwierząt.

Joanna dostała prezent od stacji TVN w formie programu “Misja pies”. Właściciele dobrze wiedzą, że gwiazda kocha psy i przy każdej okazji odwiedza warszawskie schroniska, a za pomocą portali społecznościowych zachęca ludzi dobrej woli do adopcji. Teraz może pomagać na większą skalę, ponieważ jej program jest emitowany co sobotę o 16.45 na głównym kanale stacji. W każdym odcinku wraz z psią behawiorystką będzie pomagać ludziom w okiełznaniu ich niesfornych pupilów, a także wspierać rodziny w procesie adopcji psa. Joasia przyznaje, że  –

Jak przyjechałam 8 lat temu, zanim zaczęłam robić Top Model, to ludzie patrzyli na mnie jak na wariatkę ze Stanów, z LA.

Polecamy: Magdalena Stużyńska-Brauer o tym co w nowym sezonie “Przyjaciółek”: Będzie trzęsienie ziemi!

Teraz podobno Polacy są bardziej chętni do adopcji psów, coraz bardziej to rozumieją. Niestety nadal jest dużo przypadków, że ludzie kupują nowe psy. Krupa tłumaczy, że te psy na sprzedaż są często trzymane w małych klatkach i chowane tylko dlatego, aby miały szczeniaki, które będzie można sprzedać.

Mam nadzieję, że ten program otworzy serca i że ten program będzie inspirować do adopcji, bo w schroniskach są piękne pieski. Gdy masz pieska w domu to się cieszysz gdy wracasz i wiesz, że taki słodziak na ciebie czeka.

 

Bądź na bieżąco z showbiznesem – polub nas na facebook’u!


Nie ma więcej wpisów