Wczoraj w Paryżu odbył się pokaz Fenty PUMA By Rihanna. Przybyło wiele światowych gwiazd, w tym nasza Maffashion. Po pokazie Julia Kuczyńska nie mogła się obejść bez relacji na snapchacie. Kiedy nagrywała relacje, w tym czasie przyglądał się jej Joe Jonas, jeden z braci zespołu Jonas Brothers.

Wczorajszy pokaz Rihanny odbył się w ramach paryskiego tygodnia mody. Odbył się w Bibliotece Narodowej a wybiegł  zamienił się w stół biblioteki przy których siedzieli goście.

Na takim pokazie nie mogło zabraknąć światowych gwiazd, m.in. Bracia Jonas, Cara Delevingne, Chiara Feragni i oczywiście sprawczyni wydarzenia, Rihanna.

Polecamy – JOANNA KRUPA: LUDZIE PATRZYLI NA MNIE JAK NA WARIATKĘ Z (…)

Po pokazie Julia zdawała relacje na snapchacie, w tym czasie za plecami przyglądał się jej Joe Jonas jeden z Braci Jonas, czy Maffashion znowu udowadnia, że jest lepsza od Jessici Mercedes ?

W tym roku zaliczyła znacznie więcej pokazów niż Jessica Mercedes w Nowym Yorku i Paryżu. Dom mody Oscar’a de la Renta zaprosił Julię do nowojorskiej siedziby na przymiarki kreacji. Ukazała się w amerykańskim,australijskim i paryskim Vogue. Trafiła na szczyt listy 20 najbardziej wpływowych blogerów świata, przygotowaną przez agencję marketingową Tribe Dynamics, a znowy wczoraj jedyna z Polski dostała zaproszenie na pokaz Fenty PUMA By Rihanna.

Czy w końcu zaczeniamy doceniać Polkę, o której, jest już głośno za granicą?

Zobacz również: #FETYSZLIGHT: FREE YOUR MIND AND … POZNAJ RAY NOIR, L.E.A, LOLA COCA [WYWIADY]

fot. screen ze Snapchat

Bądź na bieżąco z gwiazdami – polub nas na facebook’u!


Nie ma więcej wpisów