Chcesz zmienić fryzurę i zastanawiasz się, co jest obecnie modne? Trendy 2017 roku to z jednej strony naturalnie wyglądające odcienie, z drugiej – odważne i wyraziste koloryzacje. Na topie są jasne blondy i brązy, subtelne grombre oraz flamboyage, dający efekt pasma muśniętych słońcem – zdradza ekspert w tej dziadzienie kreatorka fryzur Dorota Wodzińska. 

Włosy mieniące się różnymi tonami, które wyglądają jak poddane słonecznemu rozjaśnieniu będą w tym roku niezwykle modne. Ich dużym atutem jest lekkość i subtelność, uzyskane poprzez umiejętne łączenie różnych odcieni pasm tą metodą jest flomboyage. Mogą ją stosować zarówno blondynki i brunetki. 

1488975712339709

Obok naturalnie wyglądającej koloryzacji modne są bardziej odważne i wyraziste propozycje. Do nich zalicza się m.in. trend na siwe włosy, czyli grombre. Koloryzacja w stylu ombre w odcieniach szarości, kontrolowanej siwizny, podbija światowe wybiegi i salony. W moim salonie ostatnio dość często przeprowadzam takie metamorfozy. Kobiety coraz chętniej eksperymentują i nie boją się tego, nie boją się wyrażać siebie poprzez zmianę fryzury – zdradza kreatorka fryzur. 

 

1488975328601394

W tym roku o kondycję Waszych włosów zadbać powinna… żelatyna spożywcza. Po laminowaniu z pomocą tego produktu włosy stają się niesamowicie błyszczące, mocno wygładzone, są wyraźnie mocniejsze i odporne na uszkodzenia. Zabieg ten nie stanowi problemów dla osób z kręconymi włosami. Żelatyna bowiem nie prostuje fal, a nawet je wzmacnia. 

Wszystkie zabiegi możecie wykonać w Dorothy Studio mieszczącym się na ul. Zimnej 2 w Warszawie. 

Nasz ekspert Dorota Wodzińska – www.dorothystudio.pl


Nie ma więcej wpisów