IZS2_H2Q0z8

Ania Wyszkoni prezentuje kolejną zapowiedź płyty.

Już 31 marca 2017 roku, Ania Wyszkoni zaprezentuje słuchaczom i swoim fanom najnowszy album. Krążek pt. „Jestem tu nowa” jest trzecim w solowej karierze wokalistki. Do tej pory mieliśmy okazje zapoznać się z materiałami z „Pan i Pani” oraz „Życie jest w porządku”.

Nowy album Wyszkoni to 13 nowych kompozycji, które powstały po jej ciężkich przejściach zdrowotnych. Mimo wszystko, jak sama przyznaje, nowa płyta nie jest opowieścią o smutku i nieszczęściu, a wręcz przeciwnie, zmagania z chorobą sprawiły, że wyszła z niej silniejsza i dużo szczęśliwsza. Album jest o nowym życiu, które dostała w prezencie.

Z okazji Dnia Kobiet, do sieci trafił najnowszy teledysk do singla “Nie Chcę Cię Obchodzić”. Za reżyserię odpowiada Pascal Pawliszewski.

„Jestem tu nowa” to 13 (nie jestem przesądna) premierowych, bardzo zróżnicowanych stylistycznie piosenek o ogromnym ładunku emocjonalnym. W tekstach wyrzuciłam z siebie wszystko, co doskwierało mi przez ostatni rok, jednak muszę zaznaczyć, że nie jest to płyta o nieszczęściu. Wręcz przeciwnie, jest o sile, charakterze, o szczęściu i o miłości, która mnie przepełnia. I o nowym życiu, które dostałam w prezencie. Trudno mi jednoznacznie sklasyfikować ten album, ciężko opisać go słowami, zresztą… po co? Przecież opowiadanie o muzyce to jak tańczenie o literaturze, więc znacznie sensowniej będzie po prostu go posłuchać, do czego gorąco namawiam. Mam nadzieję, że tak jak ja, nie będziecie mogli się od niego uwolnić 

Poniżej możecie obejrzeć teledysk do „Nie Chcę Cię Obchodzić” oraz okładkę nowego albumu. Jak się Wam podobają nowości od Wyszkoni?

 


Nie ma więcej wpisów