Wiosna zawita do nas za chwilę i należałoby już teraz stylowo chronić swój wzrok przed światłem słonecznym. Warto rzucić okiem na propozycję od francuskiej projektantki Caroline Abram.

Przedwiośnie to czas kapryśnej pogody, ale niech nikogo nie zwiedzie brak ostrego słońca w kwestii ochrony oczu. Nawet przy pochmurnym niebie lub nieśmiało wyglądającym zza chmur słońcu warto sięgnąć po okulary przeciwsłoneczne. Ochrony wymagają wszystkie części oka: soczewka, siatkówka, spojówka, rogówka, a nawet powieka. Nie ma co ukrywać, że im mniej marszczy kobieta oczy przez słońce – tym mniej ma zmarszczek, które potocznie nazywamy ‘kurzymi łapkami”.

 

Polecamy: BĄDŹ TRENDY Z KONTROLOWANĄ SIWIZNĄ I PASMAMI MUŚNIĘTYMI SŁOŃCEM

Na szczęście już dawno mamy za sobą czasy nudnych okularów, które za zadanie miały jedynie chronić oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV. W okularach przeciwsłonecznych CAROLINE ABRAM, dobrej jakości szkła idą w parze z modnym, a równocześnie ponadczasowym wzornictwem.

Okulary przeciwsłoneczne są dobierane tak, by były dopełnieniem wyglądu. Często to właśnie okulary przeciwsłoneczne są przysłowiową wisienką na torcie w stylizacji.

Okrągłe, owalne, kwadratowe, w kształcie kocich oczu czy skrzydeł motyli –  nie tylko kształt, ale również kolor i faktura przykuwają uwagę. Najnowsze modele zachwycają połączeniem barw oraz niesamowitą wyobraźnią, wyczuciem, świeżością i kobiecością.

Zobacz również: SZPAK KOLEJNY RAZ PROMUJE LAKIERY DO PAZNOKCI. ILE ZAROBIŁ?

Caroline Abram1

fot. Informacja Prasowa

Bądź na bieżąco z showbiznesem – polub nas na facebook’u!


Nie ma więcej wpisów