Joanna Krupa reklamuje lakiery do paznokci NeoNail

Joanna Krupa robi karierę nie tylko w kraju, ale również za granicą. Modelka bierze udział w kampanii reklamowej lakierów do paznokci NeoNail i dostanie za to rekordowe wynagrodzenie!

Polecamy: EWA FARNA DOSTAŁA NOWY PROGRAM? ZNAMY SZCZEGÓŁY!

Jej umowa z firmą została zawarta na dwa lata. Na udziale w kampanii marki zarobi w sumie aż cztery miliony złotych – zdradza osoba z otoczenia Krupy.

Firma NeoNail, która w produkcji lakierów postanowiła zastosować nowatorską technologię z USA, uznała, że Krupa najbardziej ze wszystkich celebrytek będzie pasowała do kampanii. Pierwsze efekty pracy z polską modelką pojawiły się już na Instagramie firmy. W ostatnim czasie kontrakty reklamowe z podobnymi firmami podpisali Michał Szpak, Partycja Kazadi, Natalia Siwiec oraz Edyta Górniak.

Nie przestanie się rozbierać

Krupa chętnie publikuje w sieci nagie zdjęcia, by pochwalić się swoją figurą. Modelka nie ukrywa, że traktuje to jako część swojej pracy. Myślę, że social media są takie ważne na całym świecie, że ja traktuję to jak robotę. Wiem, że niektórzy będę mnie krytykować, ale ja jestem tyle lat w modelingu, że się tym nie przejmuję. Co ja mam się przejmować wszystkim – wyjaśnia.

Dzięki umowie Joanna nie będzie musiała martwić się o finanse. Ponadto możemy ją oglądać w nowym programie Misja pies na stacji TVN

ZOBACZ RÓWNIEŻ: JAROSIŃSKA PO OPERACJI. MA OCHOTĘ NA…?


Nie ma więcej wpisów