Adele zaśpiewa z kukiełką w duecie?

Okazuje się, że nie tylko dzieci mają marzenia związane ze spotkaniem swojego ulubionego artysty bądź poznania w rzeczywistości swojej ulubionej postaci z bajki. Bohaterowie z bajek bardzo chętnie są również wspominane przez dorosłych, którzy myśląc o nich, znowu stają się małymi dziećmi. Jedną z takich postaci jest Elmo z “Ulicy Sezamkowej”.

Polecamy: ADELE WRÓCIŁA NA TRASĘ KONCERTOWĄ W WIELKIM STYLU! CO PRZYGOTOWAŁA DLA PUBLICZNOŚCI?!

O sile wspomnień z dzieciństwa przekonała się Adele wraz ze swoim zespołem.  Zarówno wokalistka jak i jej band przebywają obecnie w Sydney w ramach trasy koncertowej, a pomiędzy koncertami doświadczyli niezwykłego spotkania.

Kilkanaście godzin temu w programie The Project Wednesday pojawiła się doskonale znana postać Elmo z “Ulicy Sezamkowej” kierując w stronę Brytyjki niecodzienne pytanie i propozycję. Czerwona maskotka zapytała ją, czy nie zechciałaby zaśpiewać z nim “Rolling in the Deep”. Bohater programu zapewnił, że jest w stanie pojawić się tam gdzie obecnie przebywa Adele.

Adele! Elmo loves you with all of Elmo’s heart. Elmo wants to sing “Rolling In The Deep” with you, wherever you are. Elmo will fly there. […]! Thank you – mówiła maskotka w The Project Wednesday

Spotkanie miało miejsce w Sydney, gdyż oboje przebywali w tym czasie w tym miejscu. Obecnie w sieci można oglądać zdjęcia bohatera z wokalistką oraz członkami jej zespołu. Niestety nie pojawiło się jeszcze nagranie  zapowiadanego “Rolling in the deep” ale mamy nadzieje, że to tylko kwestia czasu, a Adele spełniła marzenie maskotki i zaśpiewała z nią swój hit.

Jesteśmy bardzo ciekawi tego duetu!

Zobacz również: Pentatonix śpiewają “Imagine” Lennon’a. Mają w tym pewną misję!

fot. screen z Twittera

Bądź na bieżąco z showbiznesem – polub nas na facebook’u!


Nie ma więcej wpisów