Dawid Kwiatkowski przyleciał do Los Angeles 9 marca i odbierze swoją statuetkę NICKELODEON KIDS’ CHOICE AWARDS 2017 11 marca. NICKELODEON zasponsorowało także, wycieczkę dla Littlemooonser96, która będzie relacjonować całe wydarzenie w mediach społecznościowych .

Gala odbędzie się 11 marca Galen Center w Los Angeles. Transmisja dla Polski zaplanowana jest na 12 marca na godzinę 19:05 na kanale Nickelodeon Polska. Nagrody przyznawane są już od 1986r., a cała gala jest skierowana w stronę dzieci, którzy są głównymi głosującymi.

Polecamy: PENTATONIX ŚPIEWAJĄ “IMAGINE” LENNON’A. MAJĄ W TYM PEWNĄ MISJĘ!

W Polsce w głosowaniu wygrał Dawid Kwiatkowski. Konkurencja nie była łatwa, gdyż nominowanym był Andrzej Wrona, Maffashion, Margaret i Littlemooonser96.

Dziwną sytuacją dla fanów Dawida, będzie obecność na gali Littlemooonster96. Została wysłanniczką Nickelodeon, która będzie na kontach społecznościowych relacjonować wydarzenie. Fani twierdzą, że na gali zgodnie z konkursem powinien być jedynie Dawid.

Dawid Kwiatkowski poleciał do Los Angeles 9 marca ze swoim menagerem Igorem Pilewiczem. Zdążył już poznać amerykańską gwiazdę Arnolda Schwarzeneggera. Dawid w prezencie dał mu swoją płytę w restauracji, kiedy jadł lunch ze znajomym.

Jesteście zadowoleni z wyników ?

Zobacz również: WYPADEK CIĘŻARNEJ CIARY. CZY JEJ DZIECKU NIC NIE ZAGRAŻA?

 

fot. Informacaj prasowa/screen z Instagrama

Bądź na bieżąco z gwiazdami – polub nas na Facebooku!

 


Nie ma więcej wpisów