Gwiazda zdecydowała się na rozpoczęcie współpracy z Adrianem Majchrzakiem. Dla kogo wcześniej pracował menadżer?

Doda o rozpoczęciu współpracy poinformowała na swoim fanpage’u. Z komunikatu możemy dowiedzieć się, że Adrian Majchrzak będzie odpowiedzialny za stały kontakt z mediami branży muzycznej, filmowej oraz lifestyle-owej, jak i przygotowywanie komunikatów prasowych. Pod postem pojawiają się same pozytywne komentarze.

PolecamyMagdalena Lamparska o tym, jak znaleźć pracę w aktorstwie

Adrian Majchrzak posiada 10 letnie doświadczenie zawodowe w takich obszarach jak: public relations, marketing, organizacja eventów. W przeszłości odpowiadał za działania PR-owe firm z branży: mediów, dystrybucji filmowej, producenta galanterii skórzanej. Obecnie, od blisko 3 lat, związany jest z jedną z warszawskich stacji radiowych, w której odpowiada za promocję. Z wykształcenia jest Socjologiem. Prywatnie znają się z Dodą od 7 lat. Adrian Majchrzak jest również dyrektorem promocji w Radiu Kolor 103 FM. Pracował dla takich firm jak: Grupa Radiowa Agory, Vivarto, WITTCHEN, Adw. Marcin Górski.

Wcześniejsze współprace Dody z menadżerami kończyły się burzliwie, tym razem mamy nadzieję, że będzie inaczej. Adrian to profesjonalista z dużym doświadczeniem. Słynie z pozytywnego nastawienia do innych, a każdy swój projekt kończy sukcesem.

Trzymamy kciuki za owocną współpracę.

Zobacz równieżDla kogo Robert Górski tworzy “Ucho Prezesa”? Mamy odpowiedź.

Bądź na bieżąco z showbiznesem – polub nas na facebook’u!


Nie ma więcej wpisów