NHJ1IDCCKeA

Dorotę Rabczewską na scenie muzycznej możemy podziwiać już prawie 20 lat. Gwiazda ma wiele talentów, a jeden z nich to aktorstwo. Dlatego Doda angażuje się nie tylko w muzykę, ale również w teatr, telewizję i już niebawem kino.

Od roku Doda znajduje się w obsadzie spektaklu “Słownik ptaszków polskich”, który wystawiany jest w należącym do Tomasza Karolaka Teatrze IMKA. Gwiazdą zachwycają się nie tylko widzowie, ale również twórcy kina. Coraz więcej propozycji właśnie aktorskich jest jej proponowane. Na jeden ze spektakli przybył reżyser serialu “Daleko od Noszy” i jak tłumaczy Dorota –

Najwidoczniej zauroczył się moją postacią i zaproponował mi rolę, tak jak i inni reżyserzy.

Zobacz: Joanna Krupa zastąpi pieski dzieckiem? Mamy odpowiedź!

Doda przyznaje, że ludzie widzą w niej potencjał i ta odsłona aktorska będzie ewoluować. Jak wiemy gwiazda jest również dobrym kierowcą. Talent prowadzenia samochodu odziedziczyła po dziadku, który był taksówkarzem. W najnowszym sezonie “Daleko od Noszy” gwiazda połączy zdolności aktorskie, z tymi zza kierownicą.

Stworzyliśmy postać “Anielki” i wcale to nie jest anioł, wręcz przeciwnie – ma diabła za skórą. Zabrano jej prawo jazdy właśnie dlatego, że brawurowo jeździła. No i narzucono prace społeczne i z uśmiechem na twarzy powiedziała,  że nie ma problemu i w takim razie będzie odpracowywała to jako kierowca sanitarki szpitalu. I tam się dzieję szaleństwo.

Pierwszy odcinek z Dodą już w maju! 

Bądź na bieżąco z gwiazdami – polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów