Nie wiadomo, co gorsze – praca, która nie daje spokoju, czy praca, która jest nudna jak flaki z olejem. Jedno jest pewne, dla większości Polaków chodzenie do pracy kojarzy się z nudą i monotonią. Warto jednak pamiętać o tym, że niektóre osoby mają gorzej niż my.

Polecamy: MAGICZNY FILM JEDNEJ Z MAREK HOTELI – AŻ SIĘ CHCE RUSZYĆ W ŚWIAT!

Księgowy/Księgowa

Na pytanie o najnudniejszy zawód świata większość wskazuje pracę księgowego. Skąd takie przekonanie? Z pewnością jest to związane z tym, że praca w jego charakterze polega na żmudnym liczeniu mało interesujących rzeczy. Trudno jest więc przypuszczać, że ktoś wybiera tą pracę ze względu na szczerą pasję lub zainteresowania. Wykonywanie tego zawodu może jednak dać stosunkowo dobre dochody

Kasjer/Kasjerka

Praca na kasie w supermarkecie nie należy raczej do wymarzonych zawodów i nie wiąże się z prestiżem. Jest to także jedno z monotonnych zajęć, jakie oferuje nam rynek pracy. Wynika to z powtarzalności pewnych zachowań i ograniczania kontaktu z ludźmi do kilku słów – dzień dobry, proszę, dziękujemy i zapraszamy ponownie. Łatwo także trafić na klienta, który nie będzie zbyt miły, dlatego nie ma raczej czego zazdrościć osobom pracującym na kasie.

Sprzątaczka

Zamiatanie i mycie też nie jest najciekawszym zajęciem. Do tego nie należy do fenomenalnie płatnych. Zawód sprzątaczki, chociaż potrzebny, bywa niestety dość nudny, ponieważ nie wiąże się z praktycznie żadną interakcją. Biuro sprząta się przecież zawsze, gdy nie ma w nim już żadnego pracownika, więc panie sprzątające nie mają możliwości porozumiewania się z innymi. 

Pracownik call center

Osoba zatrudniona na tym stanowisku musi odbierać telefony albo je wykonywać, by sprzedać dany produkt. Ciągle powtarza te same zwroty, które już po dniu pracy zna na pamięć. Nic więc dziwnego, że sama ocenia swoją pracę jako nudną.

Bibliotekarz/Bibliotekarka

Książki, kurz, a wokół ciągła cisza. Dla wielu to okropna nuda, choć dla niektórych praca bibliotekarza może być pretekstem do ciągłej lektury. Kolejnym minusem jest niewielka pensja, która jest daleko od wymarzonych. 

Zobacz również: ADELE W DUECIE Z ELMO? ZABAWNA PROPOZYCJA POSTACI Z ULICY SEZAMKOWEJ!

fot. thesun.co.uk

Bądź na bieżąco z lifestylem – polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów