Delevingne zaskakuje!

Cara Delevingne to znana i ceniona na całym świecie modelka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Angażuje się w wielkie projekty modowe, pojawia się na pokazach najważniejszych projektantów mody oraz nieustannie pojawia się w przeróżnych kampaniach i spotach reklamowych.

Okazuje się, że modelka nie tylko spełnia się w modelingu ale również rozwija się w innym kierunku. Tym razem zdecydowała się spróbować swoich sił jako pisarka. Jej pierwsza powieść pt. “Mirror, Mirror” będzie opowieścią o dojrzewaniu czwórki 16 – latków: Red’a, Leo, Naima i Rose. Jak powiadomiła Cara Delevingne, będzie to opis życia nastolatków, którzy zmagają się z pierwszymi próbami prawdziwej miłości, tolerancji, szkolnej codzienności. Ich życie nie różni się od życia ich znajomych ale pewnego dnia wydarzy się coś niespodziewanego, co odmieni ich życiorysy o 180 stopni. Książka “Mirror, Mirror” trafi do sprzedaży 5 października 2017 roku.

Wszystko brzmi fantastycznie, a fani Cary Delevingne na pewno sięgną po tę książkę. Jest tylko jedno ale…W sieci pojawiła się informacja, że powieść jest sygnowana nazwiskiem modelki, a jej prawdziwymi autorami są Rowan Coleman i Caroline Upcher.

Jaka jest prawda? Sami jesteśmy bardzo ciekawi!

Fot. Screen z Facebook


Nie ma więcej wpisów