Bołądź gwiazdą “Zwierciadła”!

Już jutro do sprzedaży trafi najnowszy numer magazynu “Zwierciadło”. Na kwietniowej okładce pojawiła się znana i ceniona aktorka Olga Bołądź. Aktorce na zdjęciu okładkowym, jak i w pozostałych zdjęciach towarzyszy biały króliczek (króliki z sesji pochodzą z hodowli Teddy od Elizy w Warszawie).

Na łamach, Bołądź opowiedziała m.in. o macierzyństwie, wspomnieniach z dzieciństwa, zaangażowaniu w pomoc fundacjom ze zwierzętami (w tym tych, które zajmują się królikami) ale szczególnie ciekawy jest jednak wątek dotyczący jej nowego filmu. W najnowszej produkcji Patryka Vegi pt. “Czerwony Punkt” aktorka zagrała u boku Ewana McGregora. Na tę premierę czekają wszyscy!

Patrzysz w lustro, kogo widzisz? 
Siebie, mam kontakt z tą którą widzę, lubię ją – dziewczynę z drugiej strony lustra. Obserwuję proces dojrzewania, stawania się kobietą, stawiania na siebie. Widzę swoje mocne i słabe strony i uczę się bycia w sam raz. To idealne słowo dla mnie na ten moment być akurat, nie wymagać od siebie ponad miarę. Tak, mogę przenieść wóz z całą wsią, ale… po co? W końcu dotarłam do takiej informacji o sobie, że wiem jak ułożyć się na tej wadze, żeby nie było ani za ciężko, ani zbyt lekko. Dotarło do mnie w końcu, że fajnie jest siebie dawać, ale tylko tam, gdzie potrafią brać czyli tam, gdzie przetworzą to co dostali w coś dobrego. 

Kwietniowe “Zwierciadło” już jutro w sprzedaży! Jak się Wam podoba okładka?


Nie ma więcej wpisów