Agnieszka Chylińska wróci na listy przebojów?!

Agnieszka Chylińska zaprezentowała swój drugi studyjny album pt. “Forever Child” we wrześniu ubiegłego roku. Zrobiła to bez zapowiedzi, wcześniejszych przecieków i jak się okazało – było warto. Słuchacze pragnęli nowych propozycji muzycznych i ostatecznie dostali coś czego sami się nie spodziewali.

“Forever Child” zebrało dobre opinie w środowisku muzycznym ale to przede wszystkim zachwyt publiczności i chęć spotykania się na koncertach było dla Chylińskiej najważniejsze. Pierwsze koncerty w całej Polsce sprzedawały się niezwykle szybko, ale trudno się dziwić, wokalistka na scenie daje niezłego czadu!

Dziś w sieci pojawiło się oficjalne potwierdzenie kolejnego kroku związanego z promocją płyty. Chylińska wybrała kolejny, po “Królowej Łez” singiel i została nim piosenka pt. “KCACNL”, czyli “Kocham Cię ale Cię Nie Lubię”. Czy ma szansę ponowić sukces pierwszej piosenki, która w serwisie YouTube została otworzona blisko 39 mln razy? Trzymamy kciuki!

Zobacz również: AGNIESZKA CHYLIŃSKA PRZEDSTAWIA KLIP DO SINGLA “KRÓLOWA ŁEZ”. W TAKIEJ ODSŁONIE JEJ NIE WIDZIELIŚMY

Przypominamy, że obecnie Agnieszka Chylińska daje koncerty w ramach drugiej trasy koncertowej promującej krążek “Forever Child”. Ku radości Polaków mieszkających za granicą, wokalistka pojawiła się m.in. w Londynie czy w Dublinie.


Nie ma więcej wpisów