Eix3-O6515Q

PRZYJAŹŃ HANNY LIS I ŁUKASZA JEMIOŁA UMOCNIŁA SIĘ BARDZIEJ PO ICH UDZIALE W PROGRAMIE AZJA EXPRESS.

Hanna Lis po odejściu z TVP wywróciła swoje życie zawodowe do góry nogi. Przeszła do konkurencyjnej stacji, w której razem z jednym z czołowych projektantów wzięła udział w pierwszej edycji programu Azja Express. Widzowie mogli poznać ją od luźniejszej strony, niż prowadzącej wiadomości i jak się okazało taką pokochali ją bardziej. 

PRZECZYTAJ – SABLEWSKA, ROZENEK, LIS NA WIOSENNEJ RAMÓWCE TVN STYLE

Prezenterka zapewne dzięki zwiększonej popularności dostrzeżonej przez TVN otrzymała również swój własny program w TVN STYLE “Bez Planu” – ma w nim okazję podróżować, smakować a również gotować potrawy z różnych stron świata. Na konferencji stacji, w której pracuję zapytaliśmy ją o to jak reaguję Łukasz Jemioł na błąd językowy, który zarzucają mu internauci:

On się z tego śmieje dlatego, że od początku takie było założenie tego. Tu nie ma być poprawności, już abstrahując od tego, bo nie chce teraz wchodzić w spór lingwistyczny, bo na ten temat już się wypowiadali nativspikerzy i nie będę się powtarzać natomiast to chodziło o pewne przesłanie i gdyby inaczej to sformułować byłoby bardzo dosłownie.
Łukasz chciał pójść szerzej i myślę, że to się jakoś tam sprawdziło. 

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW HANNA ZDRADZIŁA W NASZYM WYWIADZIE! 

Zobacz również – Wszyscy oprócz Niecika okazali się bucami!

Fot. Screen z YouTube.

Bądź na bieżąco z informacjami o gwiazdach – polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów