Dwa tygodnie temu, Łukasz Jakóbiak stworzył  „wizualizacje marzenia” , nagrywając spotkania z Ellen DeGeneres. Popularny kanał na YouTube w Stanach Zjednoczonych wyśmiewa Jakóbiaka.

       Zobacz: Polski Guru fałszuje bycie u Ellen DeGeneres

Łukasz Jakóbiak od 3 lat realizował swój projekt, w postaci wizualizacji marzenia. Bardzo długo zajęło mu szukanie osoby podobnej do Ellen.  Dwa tygodnie temu Łukasz postanowił oszukać wszystkich, publikując na portalach społecznościowych informacje, że wystąpi w programie u Ellen DeGeneres. Media i fani uwierzyli, a internet oszalał tą informacją. Po 2 dniach wstawił film, pokazując, że to tylko „wizualizacja marzenia”.  Jednak dowcip fanów nie ucieszył tak bardzo, jak samego zainteresowanego. 

Zobacz również: ŁUKASZ JAKÓBIAK OSZUKAŁ SWOICH FANÓW? WCALE NIE SPOTKAŁ SIĘ Z ELLEN!

Popularny w Stanach kanał na YouTube h3h3Productions , opublikował film gdzie, naśmiewa się z Łukasza, nazywają go “guru Polski”. To kanał, który naśmiewa się z kłamstwa i hipokryzji, jaka krąży w internecie. Dwójka prowadzących kanał Ethan i Hila Klein, twierdzą, że nie rozumie założenie mediów społecznościowych i rzeczywistości. Ich zdaniem Ellen nigdy nie będzie chciała się z nim spotkać, gdyż jego działania i opowiadanie o swoich przygodach w filmie zniechęca Ellen do poznania jego, mówiąc:

 

„Ten gość jest szalony, jest prześladowcą, przerażającym, obsesyjnym prześladowcą”

„prawdziwa Ellen powiedziałaby raczej coś w stylu „To nie odpowiednie, powinieneś być u Dr Phil, nie w moim programie „ „

Marcin Prokop od dawna wiadomo ma dobre poczucie humoru, uwielbia żartować z ludzi ale w sposób nie oczywisty. Postanowił zażartować z Jakóbiaka na instgramie. Wrzucił zdjęcie Lotto, podpisując: 

O mój boże, wygrałem! Ekscytacja na poziomie milion! Co ja mówię, trzydzieści siedem milionów!!! O, i widzę jedno nieodebrane od Ellen… 

Teraz Łukasz Jakóbiak  jest naśmiewamy ale tak naprawdę, wie jak zwrócić na siebie uwagę i co zrobić, by o nim mówiono. Nie jest łatwo dokonać, by amerykańskie portale plotkarskie pisały o kimś z zagranicy, a tym bardziej z Polski. 

fot. informacja prasowa 


Nie ma więcej wpisów