Wydawać by się mogło, że Małgorzata Rozenek-Majdan całkowicie zerwała z wizerunkiem perfekcyjnej pani domu. Tymczasem gwiazda wystąpiła w najnowszym spocie “Biedronki”, w którym reklamuje środki czystości i akcesoria do sprzątania.

Nowa kampania dyskontu promuje środki czystości idealne do wiosennych porządków. Twarzą akcji promocyjnej została Małgorzata Rozenek-Majdan, która swoją przygodę z show-biznesem zaczynała właśnie od programu poświęconego sprzątaniu. Po nieudanym dla Rozenek “Piekielnym hotelu“, a następnie “Projekcie Lady” i “Azji Express“, gwiazda TVN-u postanowiła wrócić do korzeni.

Polecamy – Małgorzata Rozenek-Majdan o spotkaniu z Dodą!

“Odpowiedni wybór produktów do sprzątania domu to połowa sukcesu. Wtedy reszta dzieje się w mgnieniu oka” – mówi w spocie Rozenek-Majdan.

Gwiazda, ubrana w niebieski komplet, myje podłogi, okna i robi pranie, zachęcając do kupna produktów w Biedronce. “To będzie wyjątkowa wiosna” – zapowiada Rozenek.

To kolejna reklama w ostatnim czasie, w której możemy oglądać Rozenek-Majdan. Po udziale w “Azji Express” gwiazda TVN-u wystąpiła wraz z mężem, Radosławem Majdanem, w reklamie jednej z sieci komórkowych. W spocie użyto słynne cytaty pary z programu, w tym kultowe “nie mów do mnie teraz“. 

Zobacz również – Kałamaga: Wolę oglądać “Ucho Prezesa”, niż patrzeć na nich w Sejmie

fot. – screen z Instagramu

Bądź na bieżąco z życiem gwiazd – polub nas na facebook’u!


Nie ma więcej wpisów