Mówi się o powrocie programu „Europa da się lubić”, którego gospodynią przez wiele lat była Monika Zamachowska.

Program swego czasu osiągał gigantyczną oglądalność. Prowadząca dawno, zapytana o reaktywację tego hitu, nie pała dziś entuzjazmem i do sprawy podchodzi dość sceptycznie.

– Nie do końca jestem przekonana, że to jest możliwe. Oczywiście bardzo bym chciała, żeby program wrócił na antenę, ale obawiam się, że tym razem to się może nie udać. To, co było hitem kiedyś, nie koniecznie może powtórzyć swój sukces sprzed lat. Poza tym wszyscy, którzy byli bohaterami „Europa da się lubić”, dziś są w innym momencie życiowym niż byli w 2008 roku, kiedy format schodził z anteny. Przez 9 lat wiele się zmieniło. Jedni założyli rodziny, inni wyemigrowali z Polski, bo wcale nie było im tu dobrze. Czasy się też zmieniły. Trzeba by było wymyśleć nową formułę dla tego programu, albo zaprosić nowych gości i tu jest ryzyko, czy Polska pokocha ich tak jak tamtych – tłumaczy w rozmowie z dziennikiem “Super Express” Monika Zamachowska.

Polecamy także:DOROTA CHOTECKA: W SZKOLE CÓRKI OPOWIADAŁA O JEDZENIU!

– Wydaje mi się, że teraz klimat nie jest sprzyjający reaktywacji tego programu. Mam wrażenie, że Polakom trochę obrzydła Europa, w której trzeba za wszystko płacić – dodaje.

fot. screeny z facebooka / strefa gwiazd

Bądź na bieżąco z informacjami o gwiazdach – polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów