Dieta pudełkowa to już nie tylko catering dla zabieganych, ale od jakiegoś czasu to zdrowe i zbilansowane posiłki w rozsądnej cenie, ułożone przez dietetyków i dostosowane do indywidualnych potrzeb zamawiającego.

 

Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że przygotowanie zdrowego posiłku w domu opłaca się znacznie bardziej, ale każdy kto zainwestował w wizytę u dietetyka i próbował sam w domu przygotowywać posiłki według wytycznych, wie jak ciężko utrzymać taką dietę. Zakupy, gotowanie i po kilku dniach pozostaje jedynie wspomnienie wizji zdrowego odżywiania. Oszczędność czasu i wygoda nie są aktualnie głównymi kryteriami wybierania pudełkowej diety. Świadome odżywianie i zrównoważona dieta dostosowana do trybu życia, a nawet chorób ma zbawienny wpływ na równowagę metaboliczną.

Polecamy – Dorota Chotecka: W szkole córki opowiadała o jedzeniu!

Dzięki dobrze dobranej diecie pudełkowej można chudnąć bez głodzenia organizmu, nawet przy chorobach autoimmunologicznych takich jak niedoczynność tarczycy, Hashimoto czy insulionooporność, która jest pierwszym krokiem do cukrzycy, chorób serca, raka czy przewlekłego stanu zapalnego.
Znane gwiazdy i celebrytki coraz częściej przyznają się do przewlekłych chorób tarczycy i otwarcie mówią o złych doświadczeniach z poprzednimi dietami. Dlatego nikogo nie dziwi, że Anna Powierza (aktorka i modelka) czy Dominika Ostałowska (aktorka telewizyjna, filmowa i teatralna), o których ostatnio było głośno właśnie przez walkę ze zbędnymi kilogramami, postawiły na zbilansowaną dietę z cateringiem SpokoBox.
Obie aktorki postanowiły zadbać o swoje figury w sposób zdrowy i zrównoważony, aby w optymalny sposób się odżywiać się. Dzięki odpowiedniej diecie, obie aktorki mogą osiągnąć wymarzoną figurę w zdrowy sposób, bez efektu jo-jo. Dodatkowo dzięki różnorodności posiłków organizm będzie zaopatrzony we wszystkie niezbędne witaminy i mikroelementy, a co za tym idzie poprawi się między innymi również kondycja włosów, paznokci i skóry.
Podsumowując: warto zainwestować w pudełkową dietę, nie tylko ze względu na osiągnięcie i utrzymanie pożądanej wagi, ale właśnie ze względu na optymalne i zróżnicowane odżywienie organizmu.

Zobacz również – Mariola Bojarskiej-Ferenc ponownie wprowadza światowe trendy fitnessu w Polsce!

17195406_1373930809341165_2137185283_o

fot. informacja prasowa.

Bądź na bieżąco z showbiznesem – polub nas na facebook’u!


Nie ma więcej wpisów