jsT7hWnORKk

27-latka w Bollywood gra pierwszoplanowe role. Teraz czeka ją promocję najnowszego filmu “Chicken Curry Law!” z którym jedzie do Cannes. A jak to się zaczęło? 

Natalia Janoszek zaczynała jako modelka. Jest finalistką Supermodel International 2012 oraz Miss Bikini Universe 2013. Przygoda z aktorstwem zaczęła się od konkursu Supermodel International w Tajlandii. Aktorka przyznaje, że została tam wypatrzona ze sceny i zaproszona na casting. 

Byłam w dobrym miejscu o dobrej porze. Miałam dużo szczęścia.

Polecamy – “Nie wiem czy się sprawdzę…” – Jak Paulla ocenia swój występ w Teatrze Sabat

Teraz jest przed premierą nowego filmu, który promowany będzie w Cannes. Natalia gra dziewczynę, która marzy o karierze w Indiach, a niestety została zgwałcona i musi walczyć o swoje prawa w sądzie. Ta rola dla polskiej aktorki była dotychczas najtrudniejsza. Mimo, to mówi, że – 

Zawsze mi się aktorstwo podobało, ale widziałem marne szanse, żeby się dostać na Akademię Teatralną. Nie miałam takiej odwagi, żeby się sprawdzić. Gratuluje tym, którzy podchodzą kilka razy. 

Natalia przyznaje, że tamtejszą kulturą jest zachwycona. Jesienią wydała książkę “Za kulisami Bollywood”. Ciężko jest się jej pogodzić z niektórymi zasadami w Indiach, ale zauważa, że w ostatnim czasie dużo się zmieniło na dobre. 

Zobacz również –  Michał Żebrowski: żona musiała się poświęcić dla żałosnych…!

Bądź na bieżąco z gwiazdami – polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów